Miałeś wypadek? Nie ważne czy Twój samochód nadaje się do dalszej jazdy czy nie jest sprawny. Należy Ci się samochód zastępczy. ZUPEŁNIE ZA DARMO. Samochód jest do Państwa dyspozycji od momentu zgłoszenia szkody do momentu wypłaty odszkodowania lub zakończenia naprawy. Nie ponosicie Państwo za to żadnych kosztów – podstawienie samochodu do klienta również jest GRATIS. Jest to oferta wynajmu bezgotówkowego, a wszystkimi kosztami wynajmu obciążony jest Ubezpieczyciel.

Niestety mało osób orientuje się, że przywilej pojazdu zastępczego przysługuje ze szkody OC – na okres od momentu zgłoszenia szkody do momentu wypłaty odszkodowania lub zakończenia naprawy.

Ubezpieczyciel nie ma prawa wypożyczalni od której powinniśmy wynająć samochód zastępczy. Podczas wynajmu nie ma także limitu kilometrów. Okres wynajmu samochodu powinien odpowiadać czasowi faktycznego unieruchomienia auta nie wynikającego z winy Poszkodowanego.

Gwarantujemy brak jakichkolwiek kosztów. Nawet w sytuacji, gdy ubezpieczyciel odmówi wypłaty. Nie ma znaczenia, czy wykorzystujesz auto do celów prywatnych czy firmowych, bez względu na to gdzie ubezpieczony był sprawca wypadku należy Ci się samochód zastępczy z OC.

Ubezpieczyciele nie informują o takiej możliwości. Nieliczni klienci „załatwiają sobie na własną rękę” samochód zastępczy z wypożyczalni i przedstawiają fakturę za wynajem Ubezpieczycielowi. Wiąże się to jednak z ryzykiem, ponieważ Ubezpieczyciele często odrzucają ją w całości, albo pokrywają ten koszt tylko w części. RUBENS oferuje samochody zastępcze ZUPEŁNIE ZA DARMO, odpowiadające klasie i wyposażeniu uszkodzonego samochodu.
Obsługujemy wynajem bezgotówkowy na terenie całego kraju.